Typy chalup

Sedmikráska 68 (RD A1) - shoduje se se vzorovým domem

Jedná se o rodinný dům 3 + kk. V přízemí je klasická dřevěná světnice se sezením u kachlových kamen, předsíň se schodištěm do podkroví, zádveří, koupelna se sprchovým koutem, infrasauna pro 2 osoby, samostatné WC a technická místnost. Podkroví tvoří 2 ložnice a chodba. V suterénu je prostor pro uložení lyží nebo kol. Více info o chalupě
Pampeliška 74 (RD B1, B2, B3)

Jedná se o rodinný dům 4 + kk. V přízemí je klasická dřevěná světnice se sezením u kachlové pece a schodištěm do podkroví, zádveří, předsíň, koupelna se sprchovým koutem a saunou, samostatné WC a technická místnost. Podkroví tvoří 2 nebo 3 ložnice a chodba. V suterénu je prostor pro uložení lyží nebo kol.
Sněženka 77 (RD B1, B2, B3)

Jedná se o rodinný dům 5 + kk. V přízemí je klasická dřevěná světnice se sezením u kachlové pece a schodištěm do podkroví, ložnice, zádveří, předsíň, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a technická místnost. Podkroví tvoří 2 nebo 3 ložnice a chodba. V suterénu je prostor pro uložení lyží nebo kol.


Slunečnice 89 (RD C1)

Jedná se o rodinný dům 5 + kk. V přízemí je klasická dřevěná světnice se sezením u kachlové pece a schodištěm do podkroví, ložnice, zádveří, šatna, předsíň, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Podkroví tvoří 3 ložnice, koupelna, technická místnost a chodba.