Máte-li pozemek a uvažujete o stavbě svého rodinného domu, pomůžeme Vám s naším smluvním architektem nalézt optimální řešení. Zajistíme Vám návrh architektonické studie a dispozice domu splňující Vaše představy o moderním bydlení, což jsou nezbytné kroky k naplnění Vašeho snu. Následně získáte stavební projekt a veškerou potřebnou stavební dokumentaci včetně stavebního povolení.

Na základě projektové dokumentace (samozřejmě i v případě, že vlastní projekt domu již máte) Vám vypracujeme cenovou nabídku s položkovým rozpočtem zahrnujícím podrobný popis prováděných prací a objem materiálu rozděleným na etapy hrubá stavba a dokončení domu. Následně připravíme návrh smlouvy o dílo a po oboustranné shodě na jejím znění, započneme se stavbou, přičemž položkový rozpočet je součástí smlouvy. Každá realizace zahrnuje uzlové body s možností kontroly zejména zakrytých konstrukcí investorem nebo jeho zástupcem ve věcech technických. Platby za provedené dílo jsou rozloženy do částek hrazených vždy po dosažení dohodnutého uzlového bodu, tedy žádné zálohy předem. Po dokončení stavby následuje předání díla a úhrada doplatku až po převzetí bezvadného díla investorem.

Postavíme Váš dům na klíč, dodáme jej včetně venkovních a zahradních úprav, zajistíme spolupráci se smluvním architektem při dokončování interiéru, uspokojíme i nejnáročnějšího zákazníka. Můžeme se dohodnout i na realizaci pouhé hrubé stavby nebo s jejím dílčím dokončení. Vyjdeme vstříc každému požadavku investorů.

Postavíme i Váš dům!