O společnosti

Společnost HK Stavební spol. s r.o. vznikla transformací firmy Karel HOLUB na právnickou osobu na sklonku roku 2003, což bylo logickým důsledkem růstu objemu zakázek rodinné stavební firmy.

Od samého počátku do současnosti je hlavní specializací společnosti oblast výstavby rodinných domů na klíč, kde působíme již devatenáctým rokem. Realizovali jsme více než 40 rodinných domů, přičemž šlo nejen o výstavbu domů na pozemcích individuálních koncových zákazníků, ale postupně jsme začali i s výstavbou rodinných domů určených k prodeji a to v okolí severního okraje Prahy.

V současné době nabízíme nový projekt „Jizerské chalupy“, tj. prodej pozemků s výstavbou tradičních chalup v Jizerských horách vhodných pro bydlení nebo rekreaci. Výstavbu zajišťuje naše společnost s využitím moderních stavebních postupů a technologií. Jedná se o aplikaci stříkané polyuretanové pěny a její použití při realizaci nabízených dřevěných horských chalup.

Pomocí aplikace stříkané polyuretanové pěny dále provádíme zateplování nových i rekonstruovaných šikmých střech, stěn dřevostaveb, plochých pochozích střech a půdních vestaveb a to vše s použitím vlastní mobilní technologie.

Orientace společnosti na vlastní výstavbu rodinných domů určených k prodeji a rostoucí počet zájemců, kteří hledají vhodnou lokalitu pro realizaci vlastního bydlení nás přiměla k rozšíření služeb i o nabídku realit, zejména pozemků vhodných ke stavbě rodinných domů pro individuálními zákazníky.

Služby v oblasti realit poskytujeme zejména prostřednictvím sesterské společnosti HK Stavební real, s.r.o., která se pohybuje na realitním trhu od roku 2004.